Кулінарний сайт » Новини » Програми хлібопічки
ТОП теми:
Програми хлібопічки

Програми хлібопічки

В рецептах для хлібопічки часто вказується та чи інша програма. Частіше за все в рецептах зазначаються основні режими, які є в кожній хлібопічці незалежно від моделі та фірми. Ми розкажемо вам, які програми для чого потрібні.

Основний або Нормальний режим

Це найбільш поширена програма, яка ідеально підходить для самого простого хліба з білої муки з невеликою кількістю сірої або зернової муки. Деякі хлібопічки мають окрему програму “для додавання родзинок”, яка дає звуковий сигнал, після якого можна додати деякі інгредієнти, наприклад, сухофрукти, сир та інші продукти, які ви не хотіли б подрібнити в пюре при замішуванні. Якщо у вас немає цієї програми, додавайте такі інгредієнти в кінці замішування (зазвичай в інструкціях для хлібопічки вказується довжина різних циклів, і ви можете поставити собі будильник, щоб не забути коли додати решту продуктів).

Зерновий режим

Він використовується для хліба з великим вмістом сірої або зернової муки. Це програма займає довше часу, ніж звичайна, оскільки такий хліб довше піднімається.

Швидка програма

Вона займає значно менше часу. При ній  хліб не підніметься як при нормальній програмі. Він  буде більш щільним, але від того не стане гірше. За цієї програмою не варто пекти хліб, в який входить багато сірої муки або муки з цілими зернами, а також хліб без глютену – з житньої або перлової муки. 

хлібопічкаРежим “тісто”

Він замішує тісто, яке можна сформувати і залишити підходити другий раз для випічки в звичайній духовці. У деяких хлебопічках є окремі програми для різних видів тіста: для піци, для французького батона, для фокаччі. У деяких також є “режим для додавання родзинок”. Не переживайте, якщо у вас не буде часу дістати тісто відразу після замісу – воно продовжуватиме підходити і не зіпсується.

“Тільки випічка” або “кекси”

Ця програма дозволяє спекти кекси без дріжджів. Це корисно, якщо духовка вже зайнята, або вам потрібно піти і ви не зможете дістати кекс з духовки вчасно.

Деякі хлібопічки замішують тісто та печуть кекси, а деякі тільки печуть, як звичайна духовка.

 

Крім того, в хліб опічках є різні додаткові програми. Наприклад, безглютенова випічка. Але такий режим є не в кожній хлібопічці, тому перед покупкою добре подумайте, які саме програми вас цікавлять.

Знаючи, яка програма хлібопічки для чого використовується, ви зможете з легкістю розібратися, що і як готувати.

Категорія: Новини | Прокоментуй!
Loading...
Рекомендуємо приготувати:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вверх